Turniej Piłki Halowej Stowarzyszeń i Instytucji Gminy Jaworzyna Śląska

Kiedy:
Marzec 2, 2019@2:30 pm – 6:30 pm
2019-03-02T14:30:00+01:00
2019-03-02T18:30:00+01:00

Gmina Jaworzyna Śląska organizuje tradycyjny już, coroczny Turniej Stowarzyszeń i Instytucji Gminy Jaworzyna Śląska, który w tym roku notuje już swoją IX edycję. Do udziału w sportowej rywalizacji Gmina Jaworzyna Śląska zaprasza różnego rodzaju organizacje i instytucje oraz środowiska formalne i nieformalne, działające na terenie naszej gminy. Turniej ma za zadanie jednoczyć lokalne środowiska wokół sportowego wydarzenia i rywalizacji fair-play.

Turniej zostanie rozegrany 2 marca, a Gmina Jaworzyna Śląska zaprosiła do rywalizacji tym razem: reprezentację naszej gminy partnerskiej w Republice Czeskiej – Teplic nad Metują, Niezależnego Stowarzyszenia Wędkarskiego w Jaworzynie Śląskiej, Policjantów z jaworzyńskiego Posterunku, Kolejarzy, pracowników ZPS „Karolina”, pracowników „Zebra” Sp. z o. o., Przedsiębiorców Gminy Jaworzyna Śląska. Jako gospodarze wystąpią oczywiście jaworzyńscy Samorządowcy.

Tytułu Mistrza będzie bronić drużyna z Teplic. Rok temu na drugim miejscu uplasowała się drużyna Policjantów, na trzecim Samorządowcy. Czwartą lokatę w tabeli zajęli Kolejarze, a na ostatnim miejscu uplasowała się Solidarność.

Turniej rozpocznie się o godzinie 14:30 meczem Samorządowców z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej, natomiast rywalizacja pozostałych drużyn wystartuje o godzinie 15:00. Gmina Jaworzyna Śląska zaprasza do dopingowania zawodników. Turniej odbędzie się na hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Jana Pawła II w Jaworzynie Śląskiej.