Klub Młodzieżowy na polu walki

15193650_1176598082423377_5431407711570778155_nSport, wyzwanie, adrenalina i rywalizacja, a do tego świetna zabawa. Tak swój czas wolny od pracy spędzają wolontariusze Klubu Młodzieżowego.

Tym razem młodzież wraz z opiekunami udała się do Wrocławia na rozgrywki w laserowego paintballa czyli laser tag. Sobotnia wycieczka odbyła się w ramach nagrody za ostatnie miesiące wolontariackiej pracy –  a tej ostatnimi czasy nie brakowało. Młodzież dzielnie pracowała nie tylko podczas imprez organizowanych przez SOKiBP,  ale pomagała także m.in. podczas Gali Parowozów, Pikniku Służb Mundurowych w Świdnicy, czy „Toyota Mini-Euro Cup” w Wałbrzychu, organizowała także zabawy dla dzieci na wiejskich festynach i piknikach organizowanych przez sołectwa naszej gminy. Ostatnim dużym przedsięwzięciem Klubu Młodzieżowego była organizacja „Strasznego Balu” dla dzieci, a w planach wolontariusze mają już kolejny bal przebierańców i miesiąc grudzień, jak co roku obfitujący w przeróżne atrakcje dla najmłodszych mieszkańców Jaworzyny Śląskiej.

Po wyczerpującej laserowej bitwie w labiryntach,  drużyny ostatecznie postanowiły pojednać się przy wspólnym posiłku – tu z pomocą przyszła pożywna i smaczna pizza ;) Mamy nadzieję, że wycieczka podziała na wolontariuszy niczym ładowarka na baterie i dostarczy członkom klubu nowej energii do pracy na kolejne miesiące.

Wycieczka była współfinansowana ze środków Programu Wolontariatu Pracowników Toyota Motor Manufacturing Poland – „Pomoc z Toyoty” w związku z realizacją projektu “Pomagając innym -pomagasz sobie”.