Zapraszamy na warsztaty poświęcone dekoracji potraw

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na warsztaty poświęcone dekoracji potraw z elementami carvingu (czyli sztuki rzeźbienia w warzywach i owocach).

Podczas spotkania będzie można zobaczyć, a także nauczyć się, jak w szybki i efektowny sposób wykonać dekoracje z rożnego rodzaju warzyw i owoców. Proponowane warsztaty to też doskonała okazja do nabycia prostych umiejętności, dzięki którym stół na przyjęcie lub święta będzie wyglądał imponująco, a przygotowane potrawy będą kusiły już samym wyglądem. Na warsztatach pojawią się popularne warzywa i owoce takie jak: por, marchew, papryka, pomarańcza, cytryna czy jabłka. Na spotkanie wystarczy zabrać ze sobą deskę do krojenia i dobry humor.

Uczestnictwo w warsztatach jest całkowicie bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują na nie zapisy. Zarówno zapisy jak i same warsztaty odbędą się w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej (ul. Wolności 2a/01), tel. 74 858 41 36. Termin warsztatów to 25 października godz. 16:00.

BRAK WOLNYCH MIEJSC