Zapisy do XVI edycji JALPH

Razem ze Szkołą Podstawową w Jaworzynie Śląskiej serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki halowej do wzięcia udziału w rozgrywkach XVI edycji Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej, która będzie odbywać się pod hasłem „Piłka łączy pokolenia”. Rozgrywki odbywać się będą na nowej sali sportowo-edukacyjnej przy ul. Jana Pawła II w Jaworzynie Śląskiej. Prosimy o uważne zapoznanie się z zasadami udziału w tegorocznej edycji Ligi.
Nowością w tym roku, oprócz rozgrywania meczów w długo wyczekiwanej, nowej lokalizacji jest wprowadzenie odrębnych grup rozgrywkowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Chcemy, aby nasza liga integrowała wszystkich miłośników piłki halowej i aktywnego spędzania wolnego czasu z terenu Gminy Jaworzyna Śląska.
Oto grupy rozgrywkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych:
– Grupa I – Dzieci uczęszczające do szkół podstawowych, klasy I-IV (7-10/11 lat).
– Grupa II – Dzieci uczęszczające do szkół podstawowych, klasy V-VIII (11/12-15 lat).
– Grupa III – Młodzież powyżej 15 roku życia i dorośli.
Udział w rozgrywkach mogą wziąć zorganizowane grupy mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska, uczniów szkół podstawowych, zawodników klubów piłkarskich. Ilość drużyn, mogących wziąć udział w poszczególnych grupach rozgrywkowych jest ograniczona (grupa I – 6 drużyn, grupa II – 6 drużyn, grupa III – 8 drużyn). Maksymalna ilość zgłoszonych zawodników w drużynie to 12 osób. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami drużyny, które wzięły udział w sezonie 2017/2018 mają pierwszeństwo udziału w tegorocznej edycji, następnie będzie decydować kolejność zgłoszeń oraz skład drużyn (pierwszeństwo dla mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska).
 
System rozgrywek w poszczególnych grupach zostanie ustalony po zakończeniu zapisów.
W najstarszej, grupie III, wstępnie planowana jest pojedyncza faza grupowa, a następnie faza play-off. Przewidywana data rozpoczęcia rozgrywek to 21 grudnia 2018 r., a zakończenie 8 marca 2019 r.
 
Organizatorzy fundują nagrody rzeczowe dla drużyn w postaci pucharów, medali, sprzętu sportowego dla wyróżnionych zawodników. Mecze będą rozgrywane w piątki. Proponowane (mogą ulec zmianie) godziny rozpoczęcia meczów w poszczególnych grupach: Grupa I – 16:00, Grupa II – 17:30, Grupa III – 19:00.
 
Zapisy drużyn potrwają do 7 grudnia 2018 r. i polegają na kompletnym wypełnieniu karty zgłoszenia i dostarczenia jej osobiście razem z wymaganymi dokumentami w przypadku zawodników niepełnoletnich do naszego Sekretariatu, który znajduje się przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej, w godzinach pracy tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Nie przyjmujemy zgłoszeń drogą elektroniczną oraz telefonicznie! Zawodnicy niepełnoletni zobowiązani są do dostarczenia zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rozgrywkach. Wszystkie dokumenty dostępne do pobrania poniżej. Zgłoszenia posiadające braki formalne w postaci braku podpisu zawodnika, braku zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rozgrywkach nie będą rozpatrywane!
 
Organizator powiadomi telefonicznie kapitanów drużyn, które zakwalifikują się do rozgrywek o terminie zebrania organizacyjnego, na którym zostaną przedstawione szczegółowe zasady udziału w rozgrywkach.
 
Drużyny, które zakwalifikują się do rozgrywek w sezonie 2018/2019 będą mogły wziąć udział w Turnieju Piłki Halowej, który odbędzie się z okazji otwarcia Sali sportowo-edukacyjnej przy ul. Jana Pawła II, w dniu 15 grudnia 2018 r.
 
Zapraszamy mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska, szkoły, kluby sportowe oraz nieformalne organizacje do udziału w sportowej rywalizacji.
Do pobrania (pdf):