Wyniki Konkursów Wielkanocnych

IMGP2580Miło jest nam poinformować o rozstrzygnięciu naszych Konkursów Wielkanocnych na najładniejszą pisankę oraz najpiękniejszą palmę wielkanocną i gaik.  W tym roku do udziału w konkursie zgłoszono ponad 100 pisanek i blisko 30 palm i gaików.  Jury konkursu, złożonego z pracowników SOKiBP,  postanowiło nagrodzić następujące prace:

XVII Edycja Konkursu Wielkanocnego 2016
PISANKA WIELKANOCNA

Kategoria przedszkole

I miejsce – Michalinka Góra, 4 lata, op. Anna Góra
II miejsce – Lena Karniej, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Ewa Kaszubowska
III miejsce – Oliwka Grobelna, 4 lata, op. Beata Kubiak
Wyróżnienia:
Zosia Stelmach, 4 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śl. gr. „Króliczki”, op. Urszula Stępińska
Nikola Grobelna, 4 lata, op. Beata Kubiak
Amelia Podfigórna, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Urszula Soboczyńska

Kategoria szkoła podstawowa kl. I – III

I miejsce – Patrycja Mackiewicz, kl. 2, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Maria Okapiec
II miejsce – Oliwia Kutyła, kl. 3, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Jolanta Mikołajczyk
III miejsce – Julia Soboczyńska, 7 lat , Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Joanna Wojciechowska
Wyróżnienia:
Roszko Góra, kl. 1, op. Anna Góra
Emilia Podfigórna, 7 lat , Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Joanna Wojciechowska
Mikołaj Mak, 7 lat , Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Joanna Wojciechowska

Kategoria szkoła podstawowa kl. IV – VI
I miejsce – Natalia Korzystka, 12 lat, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska
II miejsce – Magdalena Dobroń, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Małgorzata Dobroń
III miejsce – Natalia Soboczyńska, 13 lat, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Anna Soboczyńska
Wyróżnienia:
Jakub Pietrzak, 12 lat, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro – Kulaszewska
Oliwia Cieślak, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro – Kulaszewska
Paulina Stasik, kl.6, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska
Sandra Sowa, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Barbara Sowa
Dominika Kanteluk, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Maria Okapiec
Karolina Dorada, kl. 4, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska
Roksana Talkiewicz, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska
Julia Żelazna, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Monika Żelazna
Paulina Pieciuk, kl. 5, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Maria Okapiec
Mateusz Kruźlak, kl.6, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

Kategoria gimnazjum

I miejsce – Justyna Majborska, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko
II miejsce – Estera Żemojtel, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko
III miejsce – Wiktoria Młynarska, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

Kategoria dorośli

I miejsce – Anna Góra
II miejsce – Sabina Michalska
III miejsce – Martyna Wyłub
Wyróżnienia:
Anna Biliczak
Jadwiga Kafel

XVII Edycja Konkursu Wielkanocnego 2016
PALMA lub GAIK

Prace zbiorowe

Wyróżnienia równorzędne:
„Mali Tropiciele”, grupa 4-latków, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Alicja Ciupińska
Hania, Zosia i Antosia Sułek oraz Anna-Maria Michalska, op. Regina Sułek i Sabina Michalska
Stefania Grajaszek i Marian Zawiła
Członkowie ZERiI, op. Danuta Kozłowska

Prace indywidualne

Nagroda główna – Justyna Majborska, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko
Wyróżnienia:
Anna Góra
Anna-Maria Michalska, kl.2, op. Sabina Michalska
Marcin Gałka, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Paulina Korzystka
Jagoda Sawko, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Barbara Brylińska
Miłosz Kozycz, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro – Kulaszewska
Natalia Kretkowska, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska
Kacper Prymas, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro – Kulaszewska
Julita Zajda, 10 lat, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Justyna Zajda