Wyniki Konkursów Wielkanocnych

Miło jest nam poinformować o rozstrzygnięciu naszych Konkursów Wielkanocnych na najładniejszą pisankę oraz najpiękniejszą palmę wielkanocną i stroik.  W tym roku do udziału w konkursie zgłoszono blisko 80 prac, w tym prawie 50 pisanek.  Jury konkursu, złożone z pracowników SOKiBP,  postanowiło nagrodzić następujące prace:

 

 

 

NAGRODZONE PRACE W XIX EDYCJI KONKURSU WIELKANOCNEGO ‘2018

 

PISANKA WIELKANOCNA

Kategoria przedszkole:

I MIEJSCE – Michalina Góra, 6 lat

II MIEJSCE -Jagoda Sawko, 6 lat, Przedszkole w  Jaworzynie Śląskiej, op. Barbara Brylińska

III MIEJSCE – Tymoteusz Karniej, SP Pastuchów, op. Alicja Ciupińska

WYRÓŻNIENIA:

Antoni Seremet

Krzysztof Rainsz, 3 lata

 

Kategoria szkoła podstawowa (klasy I-IV):

I MIEJSCE – Julia Dynowska, 8 lat, SP Pastuchów, op. Dorota Kaszubowska

II MIEJSCE – Maja Poniewska, kl. III, Szkoła Podstawowa Stary Jaworów

III MIEJSCE – Julia Malinowska, 8 lat, Świetlica szkolna przy SP w Jaworzynie Śl., op. Patrycja Pasternak

WYRÓŻNIENIA:

Amelia Widełka, 8 lat, Świetlica szkolna przy SP w Jaworzynie Śl., op. Patrycja Pasternak

 

Kategoria szkoła podstawowa (klasy V-VII i II-III gimnazjum):

I MIEJSCE – Agata Maj, kl. VI, SP Pastuchów,op. Dorota Czyczerska

II MIEJSCE – Julia Plizga, klasa V, SP Jaworzyna Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

III MIEJSCE – Justyna Mydlarska, III gim., SP Jaworzyna Śl.

WYRÓŻNIENIA:

Hanna Sionkowska, klasa VII, SP Jaworzyna Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Sławomir Skąpski, II gim.,  SP Jaworzyna Śl.

Szymon Strzelczyk, 13 lat, SP Jaworzyna Śl.

Paulina Dobroń, kl. V, SP Stary Jaworów, op. Maria Okapiec

Kacper Prymas, 13 lat, SP Jaworzyna Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Oliwia Kutyła, kl. V, SP Jaworzyna Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

NAGRODA SPECJALNA:

Aleksandra Cichocka, SP Jaworzyna Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

 

Kategoria dorośli:

NAGRODY RÓWNORZĘDNE:

Anna Góra

Agnieszka Seremet

WYRÓŻNIENIE:

Jadwiga Kafel

 

STROIK WIELKANOCNY

I MIEJSCE – Aleksandra Nowak, kl. V, SP Jaworzyna Śl.

WYRÓŻNIENIA:

Sandra Brózda, SP w Starym Jaworowie, op. Anna Hendżak

Wiktoria Brózda, kl. III, SP w Starym Jaworwie

Anna-Maria Michalska, kl. IV, SP Jaworzyna Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Bartłomiej Cieśla, kl. IV, SP Jaworzyna Śl.

 

PALMA WIELKANOCNA

I MIEJSCE – Julita Zajda, kl. IV, SP Jaworzyna Śląska, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

WYRÓŻNIENIA:

Oliwia Kutyła, kl. V, SP Jaworzyna Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Grupa „Kubusie”, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Dominika Górska

Grupa „Krzysie”, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Dagmara Rachelska

 

Przypominamy, że wręczenie nagród w konkursach odbędzie się podczas Jarmarku Wielkanocnego 25 marca br. (w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej), którego rozpoczęcie zaplanowane jest na godz. 15:00.