Udane Dni Jaworzyny Śląskiej

P1110206Tegoroczne Dni Jaworzyny Śląskiej odbyły się 11 i 12 czerwca na terenie Stadionu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

W sobotę już od godziny 9.00 można było skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych zorganizowanych przez Powiat Świdnicki i Gminę Jaworzyna Śląska: m.in. z porad dietetyka, badania słuchu i ostrości wzroku, a także badania poziomu cukru we krwi i cholesterolu. Chętni mogli także odwiedzić osteobus i zobaczyć świat przez alko-  i narkogogle.  Od godziny 16.00 do udziału w zabawach i konkursach zaprosił Klub Młodzieżowy, a wieczorem fani muzyki disco polo mogli zabawić się podczas Minigali Disco Polo, na której wystąpili: Arek Kopaczewski, „Model MT & Modelinka” oraz gwiazda wieczoru – zespół „Masters”. Późnym wieczorem odbyła się także zabawa taneczna przy muzyce mechanicznej, podczas której roztańczeni i rozśpiewani mieszkańcy naszej gminy bawili się do godziny 2.00 nad ranem.

Na niedzielę tradycyjnie zaplanowano występy lokalnych artystów: wystąpiła Formacja taneczna „Fart”, Zespół „Jaworzynianie”, a także siostry Kamila i Natalia Paździorek.  Odbył się również koncert laureatów nagrodzonych w I Gminnym Festiwalu Piosenki Rozbrykanej. Niedzielny wieczór upłynął zaś w rytmach reggae rapu: wraz z Nikolą Wardą wystąpili „Bielat Sound & Dragon” oraz „Paxon”. Główną atrakcją wieczoru był koncert Gwiazdy tegorocznych Dni Jaworzyny Śląskiej – polskiej piosenkarki Joanny Klepko znanej jako Cleo.

Podczas dni miasta nie zabrakło oczywiście wielu atrakcji dla dzieci, wesołego miasteczka z urządzeniami rozrywkowymi oraz bogatej oferty gastronomicznej.

Tegoroczne obchody Dni Jaworzyny Śląskiej przebiegły spokojnie i można je uznać za udane, nie tylko ze względu na atrakcyjny program, lecz szczególnie dzięki doskonałej pogodzie, która dopisywała przez dwa dni imprezy.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć relacjonujących przebieg imprezy:

Zdjęcia – sobota, 11.06.2016 r.

Zdjęcia – niedziela, 12.06.2016 r.