Aktualności

Osiedle i przyjaciele wygrali Noworoczny Turniej Piłki Halowej

W Noworocznym Turnieju Piłki Halowej, który odbył się 6 stycznia 2018 r. w Jaworzynie Śląskiej bezkonkurencyjną okazała się drużyna „Osiedle i przyjaciele”, która pokonała wszystkich swoich rywali i zdobyła Puchar Burmistrza Jaworzyny Śląskiej. Drugie miejsce zajęła drużyna „Wiedeń Austria Rzym”, która uległa w finale zwycięzcom 3:1. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy „Ebuee Ehee” po wygranej aż 9:0 nad piłkarzami „Perlaże Rakserwis”. Piąte miejsce zajął „Dream Team”, a na ostatniej, szóstej lokacie niespodziewanie znaleźli się zawodnicy „Venus Nowice”.

W trakcie turnieju rozegrano mini-konkurs rzutów karnych, w których zwyciężył Adrian Krzykalski. Podczas uroczystości ogłoszenia wyników, w trakcie której nagrody  wręczał Zastępca Burmistrza Jaworzyny Śląskiej Marek Zawisza, oprócz drużyn przyznano także nagrody indywidualne: nagrodę specjalną otrzymał Tomasz Szewczak, najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Kacper Słowik, a najlepszym zawodnikiem Grzegorz Borowy. Wszyscy zawodnicy i drużyny otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez SOKiBP.