Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej

plakatJak co roku, w okresie przedświątecznym organizujemy  Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej, który zostanie rozegrany 17 grudnia w sali sportowej przy ulicy Powstańców 12.

Do udziału w turnieju organizator zaprasza drużyny składające się z maksymalnie 10 osób powyżej 16. roku życia. Zgłoszeń można dokonywać do 15 grudnia 2016 r. w Sekretariacie SOKiBP: osobiście lub telefonicznie 74 8584136 oraz pocztą elektroniczną na adres kontakt@sokibp.pl. Ilość drużyn, które mogą wziąć udział w Turnieju jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, pierwszeństwo udziału mają drużyny występujące w rozgrywkach JALPH.  Karta zgłoszenia, którą należy dostarczyć do Organizatora przed rozpoczęciem Turnieju do pobrania poniżej.

W turnieju obowiązuje wpisowe w wysokości 40 zł od drużyny, do uiszczenia w dniu imprezy. Organizator zapewnia nagrody rzeczowe w postaci okolicznościowych pucharów i dyplomów oraz nagrody indywidualne dla wyróżnionych zawodników.  Rozpoczęcie turnieju planowane jest na godzinę 16:00.

Karta zgłoszenia do Turnieju