Lato z SOKiBP – zapraszamy na zajęcia wakacyjne

Uczestnicy zeszłorocznych zajęć „Lato z SOKiBP”

Jak co roku, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza dzieci i młodzież (7 lat i więcej) do spędzenia wolnego czasu na zajęciach, które organizujemy podczas wakacji. Zajęcia będą odbywały się w pierwszym i drugim tygodniu lipca tj. od 1 lipca do 12 lipca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Mickiewicza 10 w godzinach od 9:00 do 12:00.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na zajęcia obowiązują zapisy. Rodzice dzieci mogą zapisać swoich podopiecznych w Bibliotece Publicznej (ul. Wolności 2a/01) w godzinach jej otwarcia od 13 czerwca (konieczne jest wypełnienie zgody udziału). Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną ilość wolnych miejsc, prosimy Państwa o szybki kontakt w sprawie udziału dzieci w zajęciach.

Planujemy także organizację dwóch wycieczek dla dzieci, które odbędą się w drugim tygodniu zajęć, SOKiBP pokrywa koszty dojazdu i zapewnia ubezpieczenie oraz opiekunów, natomiast rodzice dzieci pokrywają koszty wstępu do instytucji. Więcej informacji na temat wycieczek tutaj

Na rozpoczęcie zajęć wakacyjnych 1 lipca zapraszamy wszystkie chętne dzieci na spektakl „Przygody Baltazara Gąbki” w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Przedstawienie odbędzie się o godzinie 12:00 w sali gimnastycznej małego budynku Szkoły Podstawowej przy ul. Mickiewicza w Jaworzynie Śląskiej. Koszt 5 zł/os.