Ferie zimowe w SOKiBP

p1020496_crZe względu na brak wolnych miejsc, zakończyliśmy zapisy dzieci na „Ferie z SOKiBP”. Dziękujemy za tak szerokie zainteresowanie nasza ofertą. Zapraszamy na pozostałe zajęcia, które odbędą się podczas ferii zimowych.

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież na specjalne zajęcia, które odbędą się podczas nadchodzących ferii zimowych – potrwają od 17 lutego do 2 marca 2014 r.

Codziennie od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 12:00 zapraszamy dzieci w wieku szkolnym do udziału w cyklu zajęć, podczas których dzieci będą mogły spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne. Nie zabraknie także świetnej zabawy: na biorących udział w zajęciach czekają gry i konkursy z nagrodami. Dzieci obejrzą spektakl teatralny, odbędzie się wyjazd do kina i na salę zabaw. W organizację ferii zaangażowali się także wolontariusze z Klubu Młodzieżowego.

Niektóre z zajęć popołudniowych, które odbywają się w SOKiBP zostaną w okresie ferii zimowych przesunięte na godziny poranne. Szczegółowych informacji udzielają instruktorzy.

Udział we wszystkich zajęciach podczas ferii zimowych jest bezpłatny, za wyjątkiem wyjazdów do kina i na salę zabaw (SOKiBP zabezpiecza transport i opiekunów, rodzice pokrywają koszty wstępu). Ilość wolnych miejsc jest ograniczona! Obowiązuje kolejność zapisów. Rodzice i opiekunowie dzieci, które chcą uczestniczyć w zajęciach proszeni są o osobisty kontakt z Sekretariatem SOKiBP (poniedziałek-piątek 8:00-16:00) i zapisanie dziecka na zajęcia oraz złożenie oświadczenia (zgoda na uczęszczanie na zajęcia).

Przypominamy, że 26 lutego br. o godzinie 9:00 w SOKiBP odbędzie się przedstawienie teatralne dla dzieci „Wyczyny klauna i dziewczyny”. Spektakl potrwa do godziny 10:00 i w tym dniu zajęcia w ramach akcji „Ferie z SOKiBP” zostaną zakończone ze względu na odbywającą się w tym samym dniu zbiórkę krwi. 27 lutego br. dla dzieci zapisanych na zajęcia „Ferie z SOKiBP” organizujemy wyjazd do sali zabaw „Loopy’s World” we Wrocławiu, a 28 lutego br. wyjazd do kina w Świdnicy. SOKiBP pokrywa koszt przejazdu dzieci (autobus), ubezpieczenia oraz zapewnia opiekunów. Rodzice dzieci pokrywają koszty wstępu (sala zabaw – 17 zł, kino – 12 zł).