Dni Jaworzyny z Pawłem Kukizem i Kasią Kowalską

dni_jaworzyny_2013_21Tegoroczne obchody Dni Jaworzyny Śląskiej odbędą się 6 i 7 czerwca na terenie Stadionu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej. Organizatorzy tej największej w naszej gminie imprezy, przygotowali atrakcyjny program, wypełniony występami estradowymi.

Pierwszą z gwiazd „Dni Jaworzyny Śląskiej 2014” będzie zespół „Kukiz i Piersi”, czyli nowy projekt muzyczny Pawła Kukiza. Koncert w Jaworzynie będzie jednym z pierwszych, który odbędzie się po wydaniu nowej płyty zespołu, planowanej na maj. ”Kukiz i Piersi” na scenie zaprezentują się w piątek, 6 czerwca.

Kolejną atrakcją Dni Jaworzyny Śląskiej będzie sobotni koncert artystki, która na muzycznej scenie obecna jest od lat 90-tych, posiadającej w swoim dorobku muzycznym wiele znanych wszystkim przebojów, laureatki wielu prestiżowych nagród – Kasi Kowalskiej.

Oprócz gwiazd estrady na scenie nie zabraknie występów lokalnych artystów i reprezentantów stowarzyszeń i organizacji: zespołów muzycznych, tanecznych, wokalistów. Dzieci i młodzież będą mogli skorzystać z szerokiej gamy urządzeń rozrywkowych. W sobotę przygotowany zostanie także specjalny blok zabaw i konkursów dla najmłodszych.

Szczegółowe informacje na temat programu imprezy będą dostępne na plakatach informacyjnych oraz na stronach internetowych: www.sokibp.pl oraz www.jaworzyna.net.