Zapraszamy na Dni Jaworzyny Śląskiej 2018

W tym roku obchody Dni Jaworzyny Śląskiej odbędą się w dniach 8 i 9 czerwca na terenie Stadionu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

Pierwszy dzień, co staje się już tradycją tej imprezy wypełni nam muzyka disco polo. Występy estradowe rozpoczniemy o godzinie 18:00 koncertem „Dj Disco MC Polo”. Następnie na scenie ze swoimi programami wystąpią „Nowator” oraz „Julia Jaroszewska”. Wieczorem, około godziny 21:30 wystąpi największa atrakcja – zespół „Piękni i młodzi”. Dla złaknionych mocnych wrażeń odbędzie się też zabawa taneczna z  „Fat Beat DJ’s Team”, która potrwa do godziny 1:00 w nocy.

Drugi dzień imprezy tradycyjnie rozpoczniemy występami lokalnych artystów. O godzinie 16.00 rozpocznie się koncert laureatów nagrodzonych w III Gminnym Festiwalu Piosenki Rozbrykanej, wystąpi także zespół „Jaworzynianie”. Na estradzie zaprezentuje się zespół taneczny „Fart”. W międzyczasie zaprosimy dzieci i młodzież do różnych zabaw i konkursów. O godzinie 19:20 na scenie zaprezentuje się Ada Maksymowicz. O 21:30, jako gwiazda wieczoru, w programie „Virgin” wystąpi na estradzie Dorota Rabczewska, czyli dobrze znana wszystkim „Doda”.  Na zakończenie tegorocznych Dni Jaworzyny Śląskiej odbędzie się zabawa taneczna przy muzyce mechanicznej, która potrwa do godziny 24.00.

Podczas obu dni, zarówno w piątek jak i w sobotę na terenie Stadionu Miejskiego będzie funkcjonować wesołe miasteczko z urządzeniami rozrywkowymi.

Zapraszamy do wspólnego, dwudniowego świętowania Dni Jaworzyny Śląskiej!

Regulamin imprezy masowej Dni Jaworzyny Śląskiej’2018