Zapraszamy na zajęcia podczas wakacji

SOKiBP w okresie wakacji organizuje zajęcia dla dzieci (powyżej 8 lat) i młodzieży, które potrwają od 16 do 29 lipca 2018 r. i odbywać się będą w godzinach od 9:00 do 12:00. Podczas zajęć, pod opieką instruktorów SOKIBP dzieci będą mogły miło spędzić czas, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności artystyczne poprzez zabawę. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na zajęcia będą obowiązywać zapisy. Rodzice dzieci mogą zapisać swoich podopiecznych od 2 lipca 2018 r. w Bibliotece Publicznej, wypełniając na miejscu odpowiedni formularz.

Udział w zajęciach będzie bezpłatny, za wyjątkiem udziału w jednodniowych wycieczkach, planowanych na drugi tydzień zajęć. Pierwszeństwo udziału w wycieczkach będą miały dzieci, które będą uczęszczać na zajęcia. SOKiBP pokrywa koszty transportu autobusem i zapewnia ubezpieczenie oraz opiekunów podczas wyjazdów, natomiast rodzice dzieci pokrywają koszty biletów wstępu.

Zapraszamy do zapoznania się także z pozostałą ofertą wakacyjnych zajęć, przygotowaną dla dzieci i młodzieży w Gminie Jaworzyna Śląska.