Wyniki X Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości

_img438211 listopada 2016 r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej odbył się X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Jaworzyny Śląskiej z okazji 98. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Tradycyjne zawody zostały zorganizowane przez SOKiBP oraz Sekcję Tenisa Stołowego Gminnego Ludowego Klubu Sportowego. W rozgrywkach wzięli udział zawodnicy z całego Dolnego Śląska. Przy stołach można było spotkać zarówno amatorów, jak i tenisistów występujących w pierwszoligowych klubach. Zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach adekwatnie do wieku zawodników: 17 – 30 lat, 31-45 lat, 46 lat i więcej oraz w grze podwójnej. W osobnej kategorii rywalizowali także zawodnicy niezrzeszeni w klubach sportowych. Oto wyniki poszczególnych rozgrywek:

Kategoria Niezrzeszeni:

1. Jakub Korzystka
2. Antoni Stankiewicz
3. Miłosz Poręba
 
Kategoria 17-30 lat:
 
1.Wojciech Niedźwiedzki 
2. Sławomir Słowik
3. Paweł Drzyzga
 
Kategoria 30-45 lat:
 
1. Paweł Lisiecki
2. Sylwester Poręba
3. Tomasz Pieszka
 
Kategoria powyżej 46 lat:
 
1. Tadeusz Frątczak
2. Robert Ostasiewicz
3. Mirosław Dusza
 
Kategoria Gra Podwójna:
 
1. Tomasz Pieszka / Sylwester Poręba
2. Paweł Lisiecki / Robert Ostasiewicz
3. Marcin Korus / Paweł Zdanowski
4.  Jakub Korzystka / Miłosz Poręba

 

W Wielkim Finale Turnieju, w którym wystąpili zwycięzcy poszczególnych kategorii, Puchar Burmistrza Jaworzyny Śląskiej zdobył Paweł Lisiecki.

Nagrody dla najlepszych zawodników w postaci okolicznościowych pucharów, dyplomów oraz nagród rzeczowych ufundował Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna.

Zobacz galerię zdjęć z Turnieju