Wyniki Konkursu Bożonarodzeniowego

Miło jest nam poinformować o rozstrzygnięciu Konkursu Bożonarodzeniowego na najpiękniejszą ozdobę choinkową oraz świąteczną kartkę pocztową. W tym roku po raz kolejny zaskoczyli nas Państwo zarówno wysokim poziomem artystycznym zgłoszonych prac, jak i ich ilością (79 kartek i 55 ozdób). Spośród wszystkich prac jury konkursu, złożone z pracowników SOKiBP, w poszczególnych kategoriach zdecydowało nagrodzić i wyróżnić aż 30 osób. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursów i zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się w piątek 8 grudnia br. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej  (ul. Mickiewicza 9) o godzinie 15:30 (tuż przed rozpoczęciem zabawy mikołajkowej dla dzieci).

Przypominamy również, że w tym roku istnieje możliwość odbioru prac zgłoszonych w konkursie. Odbiór do 22 grudnia br. w sekretariacie SOKiBP (obiekt wielofunkcyjny na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej) w godzinach od 7:00 do 15:00

A oto lista nagrodzonych w tegorocznym konkursie:

Bożonarodzeniowa kartka pocztowa

Kategoria: przedszkole

Nagrody równorzędne:

Krzysztof Rainsz, lat 3, op. Sabina Rainsz

Aleks Hołub, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Urszula Soboczyńska

Wyróżnienie: Kacper Kaszubowski, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Ewa Kaszubowska

Wyróżnienie: Wojciech Pamuła, 5 lat, op. Anna Pamuła

 

Kategoria: szkoła podstawowa klasy I-III

 

I miejsce : Roch Góra, klasa III, op. Anna Góra

II miejsce: Aleksandra Byczko, klasa I, op. Paulina Byczko

III miejsce: Lena Karniej, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Urszula Giemza

Wyróżnienie:  Piotr Cegielski, kl. II, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Anna Hendżak

Wyróżnienie: Maja Górecka, kl. II, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Anna Hendżak

 

Kategoria: szkoła podstawowa klasy IV-VI

I miejsce: Weronika Żukowska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

II miejsce: Michał Cybulski, kl. V c, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro -Kulaszewska

III miejsce: Maciej Gliński, kl. IV c, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro – Kulaszewska

 

Wyróżnienia:

Julia Mechla, kl. IV, Sekcja Origami w SOKiBP, op. Dagmara Wyłub

Anna -Maria Michalska, kl. IV b, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro – Kulaszewska

Emil Luber, kl. V, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

Aleksandra Cichocka, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro – Kulaszewska

 

Kategoria: dorośli

Nagroda: Sabina Michalska

 

Ozdoba choinkowa

Kategoria: przedszkole

Nagrody równorzędne:

Michalina Góra, 5 lat, op. Anna Góra

Oliwia Toboła, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Urszula Soboczyńska

 

Kategoria: szkoła podstawowa klasy I-III

 

Nagrody równorzędne:

Roch Góra, klasa III, op. Anna Góra

Aleksander Plizga, kl. III d, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Janna Kocińska

 

Wyróżnienia:

Zofia Sułek, kl. 3, Sekcja Origami w SOKiBP, op. Dagmara Wyłub

Zuzanna Partyka, kl. III, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Renata Pierzchała

 

Kategoria: szkoła podstawowa klasy IV-VI

I miejsce: Anna -Maria Michalska, kl. IV b, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II miejsce: Aleksandra Cichocka, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

III miejsce: Aleksandra Słomska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

Wyróżnienia:

Julia Plizga, kl. V c, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro -Kulaszewska

Oliwia Cieślak, kl. VI a, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

 

Kategoria: szkoła podstawowa klasa VII i gimnazjum

I miejsce: Paulina Słota, kl. III a, Gimnazjum, op. Ewa Miszkuro -Kulaszewska

Kategoria: dorośli

I miejsce:  Agnieszka Seremet