„Moje wspomnienie związane z Gminą Jaworzyna Śląska” – wyniki

dawniejidzisOstatni w tym roku, lecz zarazem najtrudniejszy konkurs, który ogłosiliśmy w ramach projektu „Jaworzyna Śląska dawniej i dziś” został rozstrzygnięty. Na konkurs „Moje wspomnienie związane z Gminą Jaworzyna Śląska” nadesłano 6 prac literackich, dotyczących różnych momentów w historii naszej gminy, a także subiektywnych przeżyć autorów, niekiedy bardzo intymnych.

Po zapoznaniu się ze wszystkimi pracami zdecydowaliśmy nagrodzić w konkursie dwie prace – wspomnienia dotyczące naszej gminy opisane przez Pana Zygmunta Krzaczka oraz Pana Wojciecha Lipnickiego. Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym, w naszej opinii najtrudniejszym konkursie. Nie tylko ze względu na warunek zawarcia treści pracy w formie literackiej, ale ze względu na konieczność sięgnięcia do swojej pamięci i serca, związanych z naszą Małą Ojczyzną.

Obu Laureatów naszego konkursu zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się w najbliższy piątek, 22 listopada 2013 r. o godzinie 16:00 w sali nr 7 SOKiBP. Już wkrótce będzie można także zapoznać się z pracami nadesłanymi na konkurs (na naszej stronie internetowej), do czego serdecznie Państwa zachęcamy.