Ferie zimowe: informacja na temat zajęć sekcji, klubów i kursów.

Podczas nadchodzących ferii zimowych zmieniamy nieco nasz tryb pracy. Ze względu na brak wolnych miejsc, zakończyliśmy zapisy dzieci na „Ferie z SOKiBP”. Dziękujemy za tak szerokie zainteresowanie nasza ofertą. Zapraszamy dzieci i młodzież na otwarte zajęcia z naszymi instruktorami:

– 18 i 25 lutego (wtorki) od 10:00 do 11:00 odbędą się pokazowe lekcje nauki gry na pianinie. Osoby zainteresowane nauką gry na tym instrumencie w naszym ośrodku, mogą przyjść i zapoznać się na miejscu z warunkami uczestniczenia w zajęciach, które na co dzień prowadzone są w trybie indywidualnym w naszej instytucji.

– 20 i 27 lutego (czwartki) od 11:00 do 12:00 odbędą się pokazowe zajęcia z nauki tańca nowoczesnego dla dzieci i młodzieży. Oprócz zajęć praktycznych i pokazów, uczestnikom zajęć zostaną zaprezentowane także materiały multimedialne. Udział w tych zajęciach może być doskonałą okazją do rozpoczęcia swojej przygody z tańcem i zachęcić do uczestnictwa w próbach naszej formacji tanecznej „Fart”.

– 20 i 27 lutego (czwartki) od 10:00 do 11:00 w sali muzycznej odbędą się warsztaty wokalne, prowadzone przez Pana Mirosława Jabłońskiego. Jeżeli lubisz śpiewać i chcesz sprawdzić swoje umiejętności i możliwości wokalne pod okiem specjalisty w tej dziedzinie – zapraszamy na nasze warsztaty. Wybrane osoby będą miały możliwość darmowego uczestnictwa w zajęciach studia wokalnego.

Udział we wszystkich powyższych zajęciach jest bezpłatny.

W czasie ferii zimowych zajęcia indywidualne z nauki gry na pianinie, nauki gry na gitarze, nauki śpiewu,  próby formacji tanecznej „Fart” ulegają zmianie. O dokładnych godzinach informują instruktorzy zajęć. Na okres zimowej przerwy szkolnej zawieszone zostają zajęcia sekcji origami i sekcji plastycznej.

Pozostałe zajęcia, kursy odbywają się bez zmian, zgodnie z Harmonogramem Zajęć w SOKiBP